O firmie

Tobebeauty
salon kosmetyczny

Z wieloletniej pasji do zawodu stworzyliśmy salon który jest odzwierciedleniem naszych oczekiwań i marzeń. Ciepłe wnętrze, cudowny klimat oraz bogata oferta zabiegów na twarz, które pomagają odmienić i uatrakcyjnić swój wygląd. Wśród oferowanych przez nas usług znalazł się masaż Kobido inaczej nazywany nie chirurgicznym liftingiem twarzy, jest to intensywny masaż twarzy, szyi i dekoltu, który pochodzi z Japonii, mezoterapii igłowej mająca właściwości rewitalizujące i odmładzające oraz szereg zabiegów pielęgnacyjnych twarzy.

Wszystkim naszym klientom życzymy wiele piękna w codziennym życiu.

To tylko niektóre z naszych propozycji – bogata oferta jest odpowiedzią na zróżnicowane potrzeby Klientów, dlatego każdy może w niej znaleźć coś dla siebie. Wszystkie zabiegi kosmetyczne w salonie TO BE BEAUTY wykonywane są przez osoby kompetentne i doświadczone, co jest gwarancją ich udanego przebiegu, a co za tym idzie – Państwa zadowolenia. Oferta usług jest na bieżąco rozwijana, aby jak najlepiej dopasować ją do Państwa oczekiwań.

Obok profesjonalnych usług wykonujemy również bezpłatne konsultacje z zakresu kosmetologii twarzy. Każdy zabieg poprzedzony jest konsultacją na której określany jest program zabiegów oraz porady w zakresie pielęgnacji skóry w domu. Drodzy klienci, pamiętajmy, że uzyskanie odpowiednich efektów leczenia oparte jest na systematyczności i stosowaniu się do właściwych zaleceń. Pragniemy, aby dbanie o skórę było systematycznym procesem, dzięki czemu uda się uzyskać długofalowe i piękne efekty.

Pielęgnacja twarzy

Tworząc procedury zabiegowe koncentrujemy się na urodzie i potrzebach kobiet, podkreślając ich wyjątkowość, niepowtarzalność oraz wewnętrzne piękno.

Refleksologia stóp

Unikalna forma terapii neuro-odruchowej stóp oraz stref kręgosłupa i nerwów rdzeniowych, oraz mikrosystemu neuro-odruchowego mózgu.

tbb-manicure-2
Scroll to Top